Telefon
WhatsApp
Bağlar Belediyesinden 30 çocuğa giyim yardımı

Şu ana kadar yaklaşık 60 binden fazla ihtiyaç sahibine giysi desteğinde bulunan Bağlar Belediyesi, yardım çalışmalarını bu yıl da sürdürüyor.

Bağlar Belediyesince hayırseverlerin desteğiyle temin edilen giysiler, maddi durumu iyi olmadığı tespit edilen vatandaşların ihtiyaç önceliklerine göre belirlenerek belediyeye ait mağaza aracılığıyla ulaştırılıyor.

Maddi durumu iyi olmadığı tespit edilen 30 çocuğu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu kendi elleriyle kışlık giysilerini takdim ederek sevindirdi.

Elbise dağıtım töreninde 6 yetim çocuğun annesi olduğunu belirten bir anne, bugüne kadar çocukların ihtiyaçlarıyla ilgili tüm taleplerin yerine getirildiğini ifade ederek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'na teşekkür etti.

İmkanlar doğrultusunda bu tür çalışmalarını devam ettireceklerini dile getiren Beyoğlu, "Bu çocukların ihtiyacını karşılamak, ailelerin derdiyle dertlenmek bizim görevimizdir. Bize bu olanakları sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki güçlü ve mazlumdan yana olan sosyal devlet anlayışı, gücü veren aziz milletimizdir. Allah'a binlerce kez hamdolsun ki bu imkanları milletimizin evlatlarının mutluluğu için değerlendiriyoruz. 30 evladımızın daha ihtiyacını karşılamaya vesile olduk. Rabbim sağlık, sıhhat ve imkân nasip ettiği takdirde bu kutlu seferberliğe devam edeceğiz." şeklinde değerlendirmelerde bulundu. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği